Share

Apple Watch The Edition

Share on Pinterest
Paylaş.


Submit

Apple yeni trende uygun yepyeni saat tasarımıyla karşımızda. Üç farklı tasarımıyla herkesin beğeneceğine şimdiden emininiz. Bu 3 farklı tür standart, spor ve lüx modeli olarak düzenlenmiş. Lüx modeli ise en dikkat çekici olanı. Sofistike ve zevkli bir tasarım fakat dahası var,  The Edition modeli Apple Watch’ın 18-karat altın çerçeve ve kristal ekran camı kullanıldığı ince ve zarif tasarımının en üst noktası. Hafif fakat güçlü bir dış çerçevesi var. İç çerçevesi kesinlikle bugün kullandığımız saatlerden farklı değil.

Apple Watch aslında bir saaten daha fazlası,  bir elektronik harika. Ekranı parlak ve canlı , farklı açılardan bakıldığında parlamayı önleyen bir ekranı var. Ekrandaki saat görüntüsünü ise dilediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz.

Geldik okuyucularımızın en merak ettiği konuya, peki bu saat neler yapıyor? Mesajlarınızı kontrol edebilir, Facebook’tan gelen bildirimlerinize bakabilir, gelen aramalarınızı kontrol edebilir, müzik dinleyebilir, kamera butonu olarak kullanabilir ve daha bir çok aplikasyonu kullanabilirsiniz.

Apple Watch

yellow_gold_blue_clasp_large

yellow_gold_blue_hero_large

yellow_gold_black_crown_large

yellow_gold_black_hero_large

 

rose_gold_gray_hero_large

rose_gold_white_crown_large (1)

rose_gold_white_clasp_large

rose_gold_white_side_large

rose_gold_white_hero_large (1)

yellow_gold_red_crown_large

yellow_gold_red_detail_large

yellow_gold_red_hero_large

hero_large (1)

rose_gold_white_crown_large

hero_large

rose_gold_white_hero_large