Share

Avengers: Age of Ultron’un Fragmanı Sızdı, MUHTEŞEM Olmuş!

Share on Pinterest
Paylaş.


Submit

 

Biz bu satırları yazarken, resmi fragman sızdırılmış! Peki Marvel ne yapmış sızıntıdan sonra? Almış resmen yükleme yapmış! Aşağıdaki satırları nafile bir çaba olarak tekrar okuyabilirsiniz. Orada tam bu haberi görmeden önce yazdığımız “Bir haftaya çıkacak bu fragman” duyurusu vardı. Madem fragman şimdi çıktı, biz lafı hiç uzatmak niyetinde değiliz, buyurun resmi fragman karşınızda!

Bayanlar baylar, koltuklarınıza tutunun. Muhtemelen 2015′in en büyük iki sinema olayından birine ilk bakışımızı çok, çok kısa bir süre sonra yapabileceğiz iç rahatlığıyla. Gelmiş geçmiş en çok hasılat yapan üçüncü filmin devamından söz ediyorum. Toplam gişe başarısına bakıldığında en yakın rakibini bile katlayan bir serinin son filminden söz ediyorum. Üç senedir beklediğimiz bir filmden söz ediyorum. Sevgili geekyaparlar, ben Avengers: Age of Ultron’dan söz ediyorum.

Comic-Con 2014′te panel yaptılar, ilk konsept çizimleri, ilginç detayları öğrendik. Dünyanın dört bir yanında gerçekleşen çekimler sırasında bir ton figürandan, çevrede yaşayan şahıslardan ve bilumum güvenlik sızıntısından görseller paylaşıldı, merakımızı tatmin ettik. Dedikodu kazanları kaynadı, filmin konusuyla ilgili ufak detayları paylaştık sizlerle. Artık yavaş yavaş fuzuli bilgilerin, kulaktan kulağa aktarılan duyumların sonuna geliyoruz. Zira Avengers: Age of Ultron’ın ilk fragmanı bundan bir hafta sonra bizlerle birlikte olacak. Kesin bilgi, şakası yok!

The_Avengers_Age_of_Ultron_42150

Marvel resmen açıkladı, 1 Mayıs 2015′te vizyona girecek olan Avengers: Age of Ultron’un ilk fragmanı Agents of S.H.I.E.L.D.’ın gelecek haftaki bölümü sırasında yayınlanacak. Çok akıllıca değil mi? Agents of S.H.I.E.L.D.’ın geçen sezondan beri yukarıya doğru yükselen bir ivmesi olmasına rağmen reytinglerinin ilk başlardaki kadar yüksek olmadığı herkesin malumu. Samuel L. Jackson’lar, Jaime Alexander’lar geldi fayda etmedi. E ne yapacaksınız peki? Marvel Cinematic Universe’in en beklenen filminin fragmanını dayayayacaksınız tabii.

Agents of S.H.I.E.L.D.’ın bölümleri Salı günleri yayınlanıyorlar. Çarşamba sabahı kalktığımızda muhtemelen fragmanın illegal kopyaları internetin dört bir bucağına yayılmış olur. Bizim tahminimiz bundan kısa bir süre sonra Marvel kendi YouTube kanalına koyacaktır fragmanı. Elimizdeki şey bir teaser fragman olacak, yani süresi muhtemelen kısa olacaktır. Fakat Hulkbuster zırhı ve Ultron’ın gözükeceğini biliyoruz, yani yine de bizi tatmin edeceğini düşünüyoruz. Asıl fragman muhtemelen gelecek yaz gibi sinemalarda dönmeye başlar. Ondan sonra da ver elini 2015 Mayıs’ı, ver elini Ultron!