Share

İlişkini Ateşli Tutacak 5 İpucu

Share on Pinterest
Paylaş.


Submit

Yeni bir ilişkinin ateşini, kimyasal uyuşma belirler. Bu ilk başlarda inanılmaz güzel bir uyum içinde olsa da zamanla yok olup gider çoğu zaman. Bu uyumu ve ateşi sürekli yüksekte tutmak içinse bu 7 adımı izlemen gerekir.

Onunla oyunlar oyna!
Dopamin seviyelerini yatak odası dışında arttırmak, yorganın altındayken etkisini gösterir. Beynin yeni bir durum ve birine karşı ilgisindeki iç endişe nedeniyle dış endişeyi ayırt edemez. Yatak odası dışında bir destek, en önemli zamanda önem taşıyabilir.
Partnerinin endişesini yükseltmek, yakalanma ihtimalinize mi bağlı? The best way to increase her anxiety, sans cardiac arrest? Kesinlikle, yakalanma korkusu içindeyken salgılanacak olan testesteron adeta bir destek olacak.

Nostaljik Ol!
3 ay önce yapmış olduğun yatakda kahvaltıyı tekrarlaman, nostaljiyi tekrar ziyaret etmeye girmiyor. İlişkinin başlarındaki şekillendirici anları tekrarlamak, anıları beyninizde projektör gibi ışık yakcak olan norepinephrine hormonunu salgılatır. Böylelikle tutkusunun kilitlerini kıracak ve benzer anılara yenilerini ekleyeceksiniz.

Beynin iç arşivci gücü bağlamsal ipuçlarını (kokular, mekan-çevre, müzik, hatta yemekler) en iyi şekilde geri yanıtlar, böylelikle geçmişe doğru bir yolculuk yaşanır. Beynin bu özelliğini, ilişkinde kullanabilirsin. Geçmişe git, ilk ateşli günlere.

 

Amacına Odaklan!
Tekeşli kır sıçanı cinsel rol modeli olmayabilir, ancak araştırmacılar bunların tam anlamıyla kendi eşlerinin bağımlısı olduğunu buldu. Oksitosin’i çabuk kavramaları sayesinde. Bu hormon, stresi bastırır ve tahrik gücünün arttırır. Orgazmdan sonra salgılanır. Burdaki ders belli; Partmerinin dozajını arttır ve tamamen sana bağlanmasını sağla.

Fiziksel temas ve kas masajı, her iki tarafır da hatlatıp salar. Ona şehvetli bir masaj yaptıktan sonra zamanı geldiğinde yüzüstü uzanmarak bacaklarını açmasını iste ve kalçasına masaj yapmaya başla.  Belinin her iki tarafına da baş parmaklarını bastırarak masajı uygula. Sonrası sende…

Yeni Hareketler Öğren!
Yeni seks pozisyonları öğrenmek, sadece anahtarı kiliğe sokmanın yeni bir şekli değildir. Yeni ve heyecan verici herşey, beynindeki dopamin seviyelerini arttırır. Bu da yaptığın işten daha çok zevk almanı ve zevk vermeni sağlar.

Masqlen’in daha önce senin için paylaştığı kadınların sevdiği ya da kesinlikle denemen gereken pozisyonlara bir göz atmalısın. Ya da çok uç pozisyonlar arıyosan buraya da bi bak deriz.

Reclaim Virginity
Seks hayatını, başlangıç noktasına yolla. Eğer onu tatmin etmeyi öğrendiysen ve bunu başardıysan, tekrar yapabilirsin. Rol kesmeyi bırak ve seks hayatını taze tut.

İstek oluşturmak için 3 günlük seks molası ile başlayarak, dopamin havuzuna bir baraj kur. Sonra gençler gibi üzerinde giysilere sarmaş dolaş bir gece geçir. 2 gece daha bekle ve tekrar birbirine şehvetli dokunuşlarda bulun. Her yere dokunabilirsin ama cinsel organlar hariç.

2 gün daha dinlen ve sonra dudaklarına parmaklarını kullanmaya başlayabilirsin. Bu sırada dopamin seviyelerin kırmızı alarma geçecek ve her ikiniz de fazlasıyla testesterona maruz kalacaksınız.

Bu sayede cinsel hayatınızı fabrika ayarlarına geri çevirmiş olacaksın. Bu sizi uzun bir süre daha idare eder.