Share

İndian Motorsikletleri Geri Döndü!

Share on Pinterest
Paylaş.


Submit

2013 yılında yapılan anlaşma ile Polaris Endrüstrileri İndian Motorlarını aldı ve herşey değişti. Yepyeni bir kadro ve Steve Menetto’nun başkanlığında okuyucularımızın ilgisini çekecek mükemmel motorları yapmaya başladılar bile. Fakat belkide en çok teşekkür etmemiz gereken isim klasik tasarımı yeni iki motorla buluşturan Endüstriyel Tasarım bölümünün başı Greg Brew.
İndian Motorlarının ilk çalışmasının ürünleri olan “Cheif” tarzında kullanılan Thunder 111 V tipi motoru ile perfonmansı sizi kesinlikle etkileyecek. Bunu anlamanız için ise motoru çalıştırmanız yeterli. Size kendinizi anlatacak 3 farklı tasarım ; rahatı seven uzun yol yapmak isteyenler için “Cheiftain” , klasik tasarım için “Vintage”, ve son olarak tasarı  harikası “Cheif Classic” ile göz dolduruyor.

Son olarak birbirinden başarılı 3 tasarımından sonra en son modeli Scout ile karşımızdalar. 69 CU IN Scout motoruyla esnetik , güçlü ve hızlı. Geleneksel tasarımlarını yepyeni bir motorla buluşturduklarını söyleyebiliriz. Gördüklerinize hayran kalacaksınız!

wpid-photos-large-9.jpg

wpid-photos-large-1.jpg

wpid-photos-large-3.jpg

wpid-photos-large-14.jpg

wpid-photos-large-10.jpg

wpid-photos-2.jpg