Share

Instagram’da Alışveriş Tüyoları: M&B Bracelet

Share on Pinterest
Paylaş.


Submit

Beyler yine iyisiniz! Alışveriş yapmak konusundaki sıkıntılarınızın farkındayız. Instagram’dan alışveriş çılgınlığı devam ederken, buna seyirci kalmak istemedik ve en nihayetinde sizin için Instagram üzerinden satış yapan erkek markalarını araştırıp, ürünleri incelemeye tabi tutup sizlerle paylaşmaya karar verdik. Bu hafta ilk konuğumuz M&B Bracelet. Markanın B harfini oluşturan Bilal bey modanın sıkı takipçisi olduğu için kombinlerle pek yakından ilgileniyor, vazgeçilmez aksesuarı ise bileklik. Saatlerinin yanına taktıkları çok ilgi görünce kız arkadaşıyla bu işe hobi olarak başlamış ve şuan bir marka olarak büyüme yolunda ilerliyorlar. “Herşey bir anda başladı, 1 hafta sonra ilk siparişimizi almaya başladık.” diyen Mine hanım, el emeği göz nuru bilekliklerin yapım aşamasında Bilal bey’le yaratıcılıklarını ortaya koyup bu kaliteli ve aşk dolu bilekliklerin ortaya konulmasındaki iki baş kahramanımız.

Bileklikler doğal taşlardan oluştuğu gibi her birinin ayrı manaları var ve fiyatları da buna göre değişiyor. Bilek ölçünüze göre yapılıp kısa zamanda size ulaştırırılması da bileklik severler için cazip bir konu haline geliyor.

İkilinin güzel ürünlerine sahip olmak için instagram sayfalarını buradan ziyaret edebilirsiniz. Üstelik Masqlen.com’dan gördüğünüzü belirtmeniz halinde %10 indirim sizin olacak! Keyifli Alışverişler.

IMG_7100

IMG_7103  IMG_7105  IMG_7108  IMG_7252  IMG_7253  IMG_7254   IMG_7260  IMG_7269
IMG_7282