Share

Kadınların Sevdigi Sex Pozisyonları

Share on Pinterest
Paylaş.


Submit

Kadınların cinsel yaşantısı düşündügümüzden çok daha farklı ve eglence dolu bir dünyadır. Kadınlar için beraber olmak sadece cinsel istegin tatmini degildir. Kadın için cinsellik aşk,sevgi,ihtiras,isterik ve doyumsuz ürpertilerdir. Genel olarak kadınlar cinsel yaşamda yönetmeyi degil yönetilir ve hakim olunan olmak ister fakat, azda olsa bazı kadınlar bunun tam tersini ister. Kadınlar için yanagın kenarına konulan bir buse, kulak arkasına bırakılan ufak izler, sırtından sıkıca sahip olunurcasına sarmak ve bedeninde erkeginin nefesini hissettmesi kendileri için başlı başına büyük bir zevktir. Bir kadının vücudunu bir maceraya atılır gibi hunharca ve tez canlı degil , nazik yanı sıra deger verilerek ufak dokunuşlar yapılmalıdır. Kadınlar için cinsel yaşam sadece birleşmek degildir, sevişebilmektir. Bunları yaptıktan sonra sıra birleşmeye geldiginde aşagıdaki ufak önerileri takip edebilirsiniz ;

Ters Jokey: İsmindende bilindigi üzere jokey pozisyonunun tam tersidir. Bu pozisyonda erkek diz kapaklarına dogru hafifçe egilirse ,kadının g noktasını uyarıyor. Düz jokey gibi rahat bir şekilde orgazma ulaştırmıyor fakat, penisin ters bir şekilde girmesinden dolayı daha fazla tahrik saglıyor. Psikolojik olarak yüzler birbirini görmediginden dolayı 2 tarafta rahat hareket edebiliyor.

Eller-dizler yerde: Bu pozisyonda kadın göbek ve gögüsleri nasıl göründügü konusunda endişe etmez fakat, psikolojik olarak aşagılayıcı bir pozisyon oldugunu düşündügünden dolayı konsantre olamaz, vajina daralır ve penisin daha fazla hissedilir hale gelmesini saglar. Yataga dogru ileriye gidilirse penisin daha fazla içeri girmesini saglar. Aslında psikolojik bariyerler aşılırsa bir çok pozisyondan çok daha iyi bir pozisyondur.

Misyoner: Kadınların zorlukla orgazm oldugu karın ,kalça ve gögüs’ün nasıl göründügü ile ilgili sorunları olmayan bir pozisyondur. Bu pozisyonda yüzler birbirine baktıgı için kadın hiçbir şekilde psikolojik olarak kendisini kötü hissetmez. Partnerlerin birbirine sarılmış klasik pozişyonda hiçbir  şekilde g noktası uyarılmaz, Orgazm olabilmek için ise kadının dizlerini olabildigince kendisine çekmesi gerekmektedir ama her ne kadar bacaklarını iki yana açsada vajina genişlediginden dolayı penisi çok fazla hissedemez.Psikolojik olarak sevilen ama orgazm olmak için başarısız bir pozisyon olarak kalmaktadır.

Oral Sex: Aslında tüm kadınların istedigi tek pozisyondur çünkü, kadınlar kendi kilitoristlerinin bu şekilde uyarılmalarında çok fazla zevk buluyorlar. Birçok kadının bunu istememesinin sebebi bunu aşagılayıcı yada vajinalarından kötü bir koku gelmesinden korkuyorlar.  Erkeğin uygunsuz bir tad ya da kokuyla karşılaşmasından o kadar çok endişe ediyorlar ki, oral seks istemiyorlar, yaptırmıyorlar.  Bu konuda cok hevesli davranmayan ve ısrar etmeyen partner kadında haklı düşüncesi oluşturuyor.Bu sebeple kadınlar için son derece keyif vericek bir pozisyon yapılamıyor.