Share

Lucifer 2. bölüm ne zaman ?

Share on Pinterest
Paylaş.


Submit

Lucifer, Fox ekranlarının 2016 yılında ekranlara getirmeyi planladığı yapımı talihsiz bir şekilde internette yayınlanmaya başladı. Planlanandan erken seyirciler ile buluşan yapım geçtiğimiz aylarda büyük bir tepki toplamıştı Amerikalı dini aileler dizinin şeytanı sempatik gösterdiğini öne sürerek yapımın iptal edilmesini istemişlerdi. Belkide Fox biraz olsun tepkileri azaltmak birazda ne kadar izleyici ve hayrana sahip olacaklarını görmek için Pilot bölümü kendisi yayınlamış olabilir.

Kısaca Lucifer’ın nasıl bir dizi olduğundan bahsedecek olursak, Şeytan cehennemde yaptığı işlerden sıkılarak emekli olma kararı alır ve dünyaya gelerek bir bar satın alır. Burada sakin bir hayat kurarak emekliliğinin tadını çıkartmak ister ancak yaşadıkları onun duygularını tetiklemeye başlamıştır kabul etmese bile şeytan’da iyilik yapmaya başlayacaktır. Ünlü olmasına yardımcı olduğu bir kızın kollarında öldürülmesi de bu duyguların ortaya çıkmasını sağlayacak en büyük etken haline gelecektir. Katilin yakalanması için birlikte çalıştığı güzel dedektif’de şeytanın güçlerine karşı koyabilen tek kadın olunca birlikte başarılı ve eğlenceli bir ekip olacaklardır.

Lucifer 2. bölüm ne zaman Sorusuna geldiğimizde ise 5 ay daha beklememiz gerekecek sızan bölümünün aksine yeni bölümleri 2016 yılının başlarında şubat ayında ekranlara gelecek gibi gözüküyor.