Share

OMEGA’nın Ünlü Hayranları ile Tanışın!

Dünyaca ünlü isimlerin birer OMEGA Speedmaster hayranı olduğunu biliyor muydunuz? Alessandria Ambrosio, Mariano Di Vaio, Massimo Bottura, Robin Shulz bu isimlerden sadece bir kaçı…

Share on Pinterest
Paylaş.


Submit

 

OMEGA Speedmaster bu yıl 60. yaşına girmesini sadece saati ile değil, aynı zamanda saatin kullanıcıları ile gururla kutluyor.

Speedmaster’a ömrü boyunca güvenen astronotlar, kâşifler ve yarış arabası sürücüleri hakkında birçok hikâye anlatıldı. Bugün ise Speedmaster’ın dünyanın dört bir yanında gerçekten farklı bir hayran kitlesi var.

OMEGA, teşekkürlerini sunmak için bu hayranların bazılarına ulaşarak, özel fotoğraf çekimi serisi için onları bir araya getirdi. Aktör ve şeflerden, atletlere ve moda profesyonellerine kadar bu kişilerin ortak bir noktası vardı: OMEGA Speedmaster’ı seviyor olmaları. İşte bu sebeple,  Speedmaster’ın bilekleri kadar kalplerine de yakın olduğunu gösteren fotoğraflar için kamera karşısına geçtiler.

31192445101003

Speedmaster hayranları arasında, Brezilyalı model Alessandra Ambrosio, İtalyan şef Massimo Bottura ve Alman DJ Robin Shultz gibi ünlü isimler yer alıyor. Ayrıca farklı dal ve ülkelerden daha birçok isim de listede dikkat çekiyor.

Proje kapsamında çekine her bir fotoğraf, OMEGA’nın web sitesinde özel bir bölümde yer alıyor. Ziyaretçiler her modeli ayrı ayrı ziyaret ederek yakından keşfedebilecek ve dileyenler benzer tarzda çekilmiş kendi fotoğraflarını siteye yükleyebilecekler. OMEGA en güzel fotoğrafları seçerek siteye ekleyecek.OMEGA Speedmaster 38mm_324.28.38.50.02.002

Sosyal medyada OMEGA hayran projesine #SpeedmasterFans etiketi ile katılıp, siz de OMEGA sevginizi paylaşabilir ve diğer fotoğrafları takip edebilirsiniz.

Speedmaster Hayranları #SpeedmasterFans proje ayrıntılarına OMEGA web sitesinden de ulaşabilirsiniz: www.omegawatches.com/SpeedmasterFans

OMEGA Speedmaster Automatic 304.32.44.51.01.001