Share

Ruh Haline Göre Sevişme Taktikleri!

Share on Pinterest
Paylaş.


Submit
Kadınların karmaşık yapılı canlılar olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Yani siz de bu durumun farkındasınız değil mi beyler? (!) Gerçekten bazen birbirine dolanmış ip yumağı gibi oluyoruz. En büyük problemlerden biri; Farklı ruh hallerindeyken bizi sevişmeye nasıl ikna edebilirsiniz? Mesela biz üzgünken gelip ” Hadi bebeğim gel seni daha iyi hissettireceğim. ” diyip çapkın bir bakış atarsanız, suratınıza ya tokat ya da elimize ilk ne geçiyorsa onu yiyebilirsiniz. Peki ne yapmanız lazım? Anlatmaya çalışacağım fakat, hepsini tek tek anlatırsam bu liste bitmez, en iyisi genelleme yaparak bu işi çözmek olacak.
Sorun 1: Sinirli
Bir bayanın bu kadar sinirli olma ihtimali çok yüksektir. Çünkü biz belli etmesek de genellikle en umursamıyomuş göründüğümüz konularda bile bu kadar sinirli olabiliriz. Sinirlenmek doğamızda var. Hatta bazılarınıza göre “Sinirlendiğimiz zaman çok güzel!” olmuyo muyuz? :) Aa hayır tabiki de her zaman çekilir gibi olmuyor. Peki böyle zamanlarda bir kadına nasıl davranmalısınız? Öncelikle sinirli olup olmadığını umursamıyormuş ve sadece sevişmek istiyormuş gibi davranırsanız tekrar tokat yeme olasılığınız %200’lü civarlarda. Bu yüzden beyler, size tavsiyem; umursamasanız bile umursuyormuş gibi davranın. Bu taktiğinişe yarama oranı %100. Yani tokat yemek yerine size daha güzel bir seçenek sunuyorum :) Umursuyormuş gibi göründüğünüzde bayanlar sizin onları düşündüğünüzü sanıp çok çok mutlu olacaklardır ve egoları işin içine girecektir. Ego işin içine girdiğinde sinirini bastıramayan bir kadın olduğunu sanmıyorum. Yani size sinirli olsa bile umursanmak sizi daha rahat affetmesine sebep olacaktır.
“Ben sevgilimle tartıştığımda ya da ona sinirli olduğumda, hani onları da geçtim başka şeylere bile sinirli olduğumda sevişmeyi cidden istemiyorum. Öncelikle aklım orada olmadığı için ıslanamıyorum ve çok canım acıyor. Doğal olarak zevkte alamıyorum. Bu yüzden sinirliyken ya da kafam başka birşeydeyken asla sevişmem. Ama erkek arkadaşım dikkatimi dağıtmayı çok iyi başarıyor. Benimle elinden geldiğince ilgileniyor beni rahat ettirmeye çalışıyor ve hep yanımda oluyor. Sonuç olarak sinirim ona olsa bile yumuşuyorum. Tabiki sakinleştikten sonra sevişmek ikimiz için de kaçınılmaz bir son oluyor ve açıkçası sinirim tamamen geçmediği zaman sadece hafiflemesi bile yeterli oluyor. Çünkü benimle ilgilenmesi gerçekten çok hoşuma gidiyor.”
Berna, 25
Gördüğünüz gibi beyler, yapmanız gereken şey aslında sadece bu :)
Sorun 2: Üzgün
Bir kadının psikolojik olarak kendini kötü hissetmesi çok normal birşeydir. Ancak sinirli olmasından çok daha farklı ve sizin çok daha fazla efor sarfetmenizi gerektirecek bir durumla karşı karşıya kalıyorsunuz. Bir bayan üzgünken, ona cıvık davransanız bile size bu yüzden sinirlenmeyecektir. Ama kırılacağından emin olabilirsiniz. Ve emin olun, suratınıza çanta yemeyi, bir bayanı kırmaya tercih edersiniz. Çünkü kırgınlık çok uzun sürer. Bunun yerine sinirliyken göstermeniz gereken sevgiyi ve ilgiyi ve hatta duygusallığı o üzgünken 3-4 kat fazla göstermeniz gerekir. Kadın kendisini değerli hissettiği anda size zaten hayatınızın en güzel sekslerinden birini yaşatacaktır. Bir bayanın duygularıyla sevişmesi kadar güzel bir sevişme tek gecelik seks ilişkilerinde çok fazla rastlanmaz. Çünkü içinden gelerek ve isteyerek sevişir. Siz ona ilgi gösterdiniz ve onu mutlu ettiniz, şimdi sizi mutlu etme sırası onda :)
“Evde erkek arkadaşımla beraber kalıyorum ve ailemle aram çok iyi değil. Yani sürekli bir olaylar oluyor ve ben gerçekten mutsuz oluyorum. Beni iyi hissettirmek ve kendime getirmek de erkek arkadaşıma kalıyor. Yani bana gelip sımsıkı sarılıp kendime gelene kadar beni bırakmıyor. Ve kendime geldiğim zaman istemsiz olarak ona sokulmaya başlıyorum. Ne bileyim boynunu falan öpüyorum, bi şekilde yakınlaşıyorum ona. Sanırım bu tamamen psikolojik, yani ben mutsuzken yanımda kalıp kendimi iyi hissetmem için çabalıyor ve o an güvenip sığınabileceğim tek limanın o olduğunu düşünüyorum. Ki çoğu zaman da bu böyle oluyor zaten. Ağlama krizlerim genellikle gerçekten güzel bir sevişmeyle sona eriyor. Ve kendime geldikten sonra erkek arkadaşımla sevişmek kendimi çok daha iyi hissettiriyor. Yani doğal olarak..”
İzgi, 21
Yani beyler sanırım bazı zamanlarda sadece “sığınılacak bir liman” olmanız ya da öyle davranmanız o gününüzü kurtarmaya yeterli olabilecek bir davranışmış gibi görünüyor.
Sorun 3:  Mutlu
Bu bir sorun değil aslında. Hatta sizin açınızdan çok da iyi bir ruh hali. Yani bu ruh halinde istediğiniz şımarıklığı yapabilrsiniz ya da istediğinizi söyleyebilirsiniz. Yapmamanız gereken tek şey eline onun kafasında kuracağı, üzüleceği ya da sinirleneceği bir konu vermemek. Yani aslında yukarıda bahsettiğimiz her şeyden kaçınmanız gerekiyor bu durumda. Yapılması gereken başka hiç birşey yok. Keşke biz bayanlar her zaman “çok mutlu” olsak di mi beyler? :)
The following two tabs change content below.

Aslı G.

Yazar "Kızların Sex Sırları"

Latest posts by Aslı G. (see all)