Share

Smart ForTwo Üstünü Açıyor!

Share on Pinterest
Paylaş.


Submit

Şehir içi kullanımına yönelik tasarlanan -ideal İstanbul otomobili- Smart ForTwo’nun yenilenen cabrio modeli, Eylül ayında Frankfurt’ta tanıtılacak. Eski cabriodan en büyük farkı, katlanabilir kumaş tavanı olan ForTwo, en yüksek sürat ile seyrederken bile 12 saniyede açılıp kapanabilecek ve kırmızı, mavi, siyah renk seçenekleriyle satışa sunulacak.

smart fortwo cabrio

Smart’ın bugüne kadar en çok başını ağrıtan konu ise güvenlik olmuştu. Tüm zorunlu güvenlik testleri ve Mercedes-Benz güvenlik testlerini başarıyla tamamlayan yeni Smart ForTwo Cabrio, dış tasarımında yapılan değişiklikler haricinde, motor gücü olarak ta yenilenmiş olarak piyasaya giriyor. 89 beygir gücüne sahip üç silindir ve turbo beslemeli motora 5 iler manuel yada çift kavramalı otomatik şanzıman ile hükmetmek mümkün.

smart-fortwo-cabrio_3

Yeni dış tasarım ile birlikte renk ve kombin opsiyonlarını arttıran Smart, iç mekanda da çok fonksiyonlu direksiyon, Bluetooth bağlantısı ve LED gündüz farları gibi bir çok farklı opsiyon ile satışa sunulacak. smart-fortwo-cabrio_4