Share

Üç Tutku: Kitap, Kahve ve Çikolata Festivali (18-27 Aralık 2015- Harbiye Askeri Müzesi)

Share on Pinterest
Paylaş.


Submit

Kahve, kitap ve çikolata uyumlu 3 şey.  18-27 Aralık tarihlerinde Harbiye Askeri Müzesi’nde bir festival karşılıyor sizi.

İki hafta boyunca sürecek festivalde;  çeşit çeşit kahveleri yudumlayıp, çikolatalarınızı tadarken aynı zamanda kitap satın alabilecek, yazarlarla sohbet edebilecek, workshop’lardan, sunumlardan ve ikramlardan ücretsiz yararlanabileceksiniz.

En ilgi çeken etkinlerin başında sergiler geliyor. Bunlardan biri ise, Saadet Özen’in çikolata kartları koleksiyonu.  21 Aralık Pazartesi gününden itibaren görebilirsiniz.

Ünlü şair ve yazarların söyleşi ve imza günlerini takip edin, kaçırmayın. Eğer bir Buket Uzuner hayranı iseniz, 26 Aralık 2015 saat 14:00’de söyleşiye gidebilirsiniz.

Biz tatlı tatlı takılalım derseniz her gün Dr.Oetker’in atölyeleri var. Bir uğrayın.

Üç tutkuda, yılbaşına yönelik hazırlanan hediyeler karşınıza çıkacaktır. Kitaplar, kitapla ilgili her şey, kahveler, kahve makinaları, kahve fincanları, çikolatalar, çikolata yapımı için gerekli malzemeleri bulacaksınız.

Üç Tutku Kitap Kahve ve Çikolata Festivalini sabah saat 10:00 ile akşam 20:00 arasında ziyaret edilebilirsiniz. Unutmandan; Facebook, twitter ve instagram hesaplarınızdan festivale dair fotoğraflarınızı üç tutku hesabına yollayın ve ödül kazanın.

Adres: Valikonağı Caddesi, Harbiye, 34298, İstanbul